Teknik Servis için Profesyonel Destek

Firmamız Teknik servis Kapsamında Profesyonel Kadrosu ile İstanbul’da Haftanın 7 Günü Servis Hizmeti Sunmaktadır, Çağrı merkezimizi Arayarak Randevu Kaydı oluşturabilirsiniz. Çalışkan Teknik Servisi olarak, Teknik Servis Alanında Kurumsal Kimliğe Sahip Olan ve Mesleki Yeterlilik Belgesi, Hizmet Yeterlilik Belgesi dahil olmak üzere bir çok markaya Hizmet vermektedir. Teknik servis talepleriniz için İletişim Ya da Bizi Hemen Arayın.0 212 451 04 25

Hizmetlerimiz ;

Firmamızın Hizmetleri Arasında yer Alan Hizmetlerimiz Kombi servisi, Klima Servisi, Beyaz Eşya Servisi ve Brulör ve Kazan Servisi, Petek Temizleme Servisi, Klima Montaj Servisi, Olarak Özel Teknik Servis Hizmeti veriyoruz. Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

Yasal Bilgi ;

" caliskanteknikservis.com web sitesinde adı geçen Ticari markaların ve ürünlerin logo ve fotoğrafları mülkiyeti sahiplerine aittir. caliskanteknikservis.com bu markalara ve ürünlerine Özel Teknik Servis hizmeti vermektedir. Herhangi bir markanın ve ya modelin Resmi Teknik Servisi ve Bayiisi degildir. "

Nasıl Çalışıyoruz?

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden 30 dakika öncesinden sizi bilgilendirerek müsait durumunuza göre geçiş sağlamaktadır.

İşlem süreci;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik Servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.