Teknik Servis için Profesyonel Destek

Klima Servisi

Hizmet - Kalite - Güven Hizmetinizdeyiz

0212 451 04 25

Personellerimiz Teknik Servis işlerinde deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Firmamız Teknik servis Kapsamında Profesyonel Kadrosu ile İstanbul’da Haftanın 7 Günü Servis Hizmeti Sunmaktadır, Çağrı merkezimizi Arayarak Randevu Kaydı oluşturabilirsiniz. Yenilenmiş klima hizmeti de sunulmaktadır. Çalışkan Teknik Servisi olarak İstanbul İstanbul Ağva Klima Servisi, arayabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz klima tipleri Duvar tipi Klima, Salon tipi Klima, Tavan tipi klima, Split klima, Kaset tipi klima, servisi ve Klima montaj hizmeti de vermekteyiz, Firmamız Ağva Klima Servisi Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden 30 dakika öncesinden sizi bilgilendirerek müsait durumunuza göre geçiş sağlamaktadır.

İşlem süreci;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Klima teknik Servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı Klimalar için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde Klimanız veya klima parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Ağva Klima Servisi

 

Ağva klima servis

Ağva Klima Servisi, Klima arıza - Klima Montaj - Klima Montajı - klima servisleri - klima servis - klima bakım - Klima sök tak - Klima bakım, Klima Tamiri, Klima Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz. klima servisi işlemi yapan profesyonel bir servis hizmeti arıyorsanız Çalışkan Teknik Servisi tercih edebilirsiniz. Klima montajı, klima arıza, klima bakım, hizmetleri yapıyoruz. Sertifikalı servis çalışanlarımız zamanda ve profesyonel hizmet uygulamaktadır. Klima ve Klimacı alanında güvenilir hizmet. Sizlerde bu alanda İstanbul genelinde hizmete ihtiyaç duyuyorsanız Bizi arayın. Cazip fiyatlarla Her marka ve farklı modellerde klimanın Arıza ve montaj ve temizlik işlemleri sorunsuz ve kusursuz kullanmanıza imkan sunuyoruz.

Ağva klima bakımı

Klima servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Klima için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Klima bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ağva klima servisi

İç Dış Filtre temizliği, Dezenfeksiyon işlemi, ilaçlı bakım yapmaktayız, Fan temizliği, Kompresör Bakımı, Gaz şarjı ölçümü, Cihazınızın verimli çalışabilmesi için her yıl düzenli olarak bakım yaptırın. Klima bakımlarınızı Garantili yapıyoruz Klima temizliği ve Klima bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Teknik servis talepleriniz için Bizi Hemen Arayın.0 212 451 04 25

- Ağva Klimanızın yerinin değiştirilmesi
- Ağva klima gaz şarjı
- Ağva Klima demontajı (sökümü)
- Ağva Screw kompresör tamiri
- Ağva Pistonlu kompresör tamiri
- Ağva Klima yıllık bakımları
- Ağva Klima üfleme ve emiş temizliği
- Ağva Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
- Ağva Klima evaporatör (kondanser) temizliği
- Ağva Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
- Ağva Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
- Ağva Tüm Markaların Klima kumandası
- Ağva Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi
- Ağva Klima Fan çalışmıyor
- Ağva Klima Soğutmuyor
- Ağva Klima Kart Arızası
- Ağva Klima Çalışmıyor
- Ağva Klima ısıtmıyor
- Ağva Sigorta, on-off anahtarı arızalanması
- Ağva Dış Sensör klima arızası Teknik Servisi
- Ağva Klima 4 Yollu Vana klima arızası Teknik Servisi
- Ağva serpantin klima arızası Teknik Servisi
- Ağva Klima kompresörü tamiri arızası Teknik Servisi
- Ağva klima Kart Tamiri