Teknik Servis için Profesyonel Destek

Çalışkan Teknik Servis

Petek ve Bakım Servisi

Hizmet - Kalite - Güven Hizmetinizdeyiz

444 1 482

0212 451 04 25

Personellerimiz Teknik Servis işlerinde deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

ustalar

Firmamız Teknik servis Kapsamında Profesyonel Kadrosu ile İstanbul’da Haftanın 7 Günü Servis Hizmeti Sunmaktadır, Çağrı merkezimizi Arayarak Randevu Kaydı oluşturabilirsiniz. Çalışkan Teknik Servisi olarak İstanbul Tuzla petek temizleme servisi Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz, Firmamız Tuzla Petek Temizleme Servisi Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis için Personel adresinize gelmeden 30 dakika öncesinden sizi bilgilendirerek müsait durumunuza göre geçiş sağlamaktadır.

İşlem süreci;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Kombi teknik Servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Tuzla Petek Temizleme Servisi

Dilerseniz firmamızdan periyodik olarak kombi bakım ve petek temizliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği ve kombi bakımlarına haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Nem ile temas eden petek ve radyatörler içerisinde zamanla oluşan paslar, peteklerin ve iç tesisat borularının dibine çökerek kombi sisteminde tıkanmalara yol açar ve ısınmanızı engelleyebilir. paslanan ve kirlenen radyatör ve peteklerinizi temizleyip, rutin bakımlarınızı yapıyoruz.

Tuzla de Kombi Petek Temizleme Ustası

İstanbul Tuzla Yakınlarında Petek Temizleme Servisi, Kombi bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Periyodik Bakım servisi hizmeti vermekteyiz.

Petek Temizliği Hizmeti Tuzla ilçesi

Teknik servis talepleriniz için Bizi Hemen Arayın.0 212 451 04 25

Tuzla Yakınlarında Petek Temizleme Servisi

Kombi servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis talepleriniz için Bizi Hemen Arayın.0 212 451 04 25

Isıtma Sistemleri Tuzla Kombi Tamircisi

- Tuzla Akış Şalteri Kontrolü
- Tuzla Ateşleme ElektroduKontrolü
- Tuzla ByPass Diyafram Kontrolü
- Tuzla Doldurma Musluğu Kontrolü
- Tuzla Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kontrolü
- Tuzla Elektronik Kart (Anakart) Kontrolü
- Tuzla Emniyet Ventili Kontrolü
- Tuzla Eşanjör Kontrolü
- Tuzla Plakalı Eşanjör Kontrolü
- Tuzla Baca Fan Kontrolü
- Tuzla Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Kontrolü
- Tuzla Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) Kontrolü
- Tuzla Gösterge (Manometre) Kontrolü
- Tuzla Hava Prujörü Kontrolü
- Tuzla Üç Yollu Vana Kontrolü
- Tuzla Kılcal Boru Kontrolü
- Tuzla NTC (Sensör) Kontrolü
- Tuzla Pompa Kontrolü
- Tuzla Prosestat Kontrolü
- Tuzla Swich Kontrolü
- Tuzla Basınç Sondası Kontrolü
- Tuzla Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kontrolü
- Tuzla Tribün Kontrolü
- Tuzla kombi Kart Kontrolü